2 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Berdan Mardini, giydiği kıyafetlerden tutun yaptığı açıklamalara kadar pek çok konuyla sıkça magazin gündemindeki yerini alıyor. Ünlü türkücü son olarak baştan aşağı pembelere büründüğü kıyafetiyle sosyal medyayı salladı. Kendisine gelen eleştirilere yanıt veren Berdan Mardini’nin ‘gerizekalılar’ çıkışı ise gündem oldu.

2. Venedik Film Festivali’nde “Uluslararası En İyi Oyuncu” ödülü alan Demet Özdemir, tarzıyla gündem oldu. Venedik Film Festivali için kesenin ağzını açan Demet Özdemir’in kombin fiyatı duyanları şok etti!

3. Yaptığı işlerle, sevdiklerine aldığı hediyelerle ve son olarak da lüks yaşantısıyla adından çokça söz ettiren iş kadını Dilan Polat, sosyal medyada yine gündem olmayı başardı.

4. Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nin Yunanistan’da geçirdiği bot kazası Türkiye’nin gündemine oturdu. Ağır yaralanan çiftin son durumu hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Sabah yazarı Bülent Cankurt Sabancı çiftini bekleyen zorlu yolu kaleme aldı.

5. Kısmetse Olur programıyla ünlenen ve şu an güncel olarak programın tek çifti kalan Elif ve Sedat ikilisi, geçtiğimiz günlerde yaşadıkları kırgınlığı üzerlerinden atmışlar. Bir kutlama fotoğrafı paylaşan ikilinin hayranları, bu kutlamayı ‘barışma kutlaması’ olarak adlandırsa da işin aslı farklıymış!

6. Son dönemlerde, ırkçı ve istismarcı olduğu iddia edilen sevgilisini dünya aleme savunması ve hayranlarına bile sert çıkışlar yapmasıyla gündem olan Doja Cat, bu sefer de yeni single’ı için verdiği şeytan pozlarıyla gündem oldu.

7. Venedik Film Festivali’nde “En İyi Uluslararası Oyuncu” ödülünü alan Demet Özdemir’in kırmızı hali kombini bu sefer sosyal medya kullanıcılarından geçer not alamadı.

8. Karabük’ün tarihi ve UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan incisi Safranbolu ilçesine, ünlü sanatçı Hakan Peker’in belediye başkanı olma arzusu damga vurdu. Peker, bu hedefine ulaşmak için destek arayışına girişti ve ilgili görüşmeleri başlattı.

9. İtalya’yı 3-2 mağlup ederek, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda finale yükselen Filenin Sultanları’na bir tezahürat da Fazıl Say’dan geldi. Fazıl Say’ın final sevinci sosyal medya kullanıcılarını güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x